HALLOWEEN – NAJBARDZIEJ ORYGINALNE PRZEBRANIE

W naszej szkole z inicjatywy uczniów zorganizowany został międzyklasowy konkurs na najbardziej przerażający strój związany ze świętem Halloween. Celem konkursu było rozwijanie postawy tolerancji dla kultury innych państw, włączenie społeczności uczniowskiej w tworzenie przyjaznej atmosfery we wspólnej zabawie, rozwijanie twórczego myślenia, kreatywności oraz pomysłowości.

Zadaniem każdej klasy było przygotowanie jednego strasznego przebrania wykonanego według własnego pomysłu. Sposób przebrania reprezentantów klas był dowolny, najbardziej liczyła się pomysłowość, kreatywność oraz walory artystyczne stroju. Kreacje przygotowane przez uczniów były naprawdę bardzo oryginalne i komisja konkursowa miała duży problem z podjęciem decyzji.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

- w kategorii klas 4 – 6 SP

I miejsce: Filip Bienias kl. 4a

II miejsce: Roksana Resler kl. 6b

III miejsce: Miłosz Prusiewicz kl. 4b, Damian Gustak kl.5a, Marika Jazgarzyńska kl.6a

- w kategorii klas 7 - 8 SP oraz III GIM

I miejsce: Jakub Bienias kl. IIIa

II miejsce: Kamila Kawecka kl. IIIb

III miejsce: Bartosz Gola kl. 8b, Kamil Bieg kl. 7b, Oliwia Szyller kl. 7a

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i gratuluję wszystkim pomysłodawcom i wykonawcom strojów z poszczególnych klas.

Anna Calik