Dzień Edukacji Narodowej

Na uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej zgromadzili się w naszej szkole przedstawiciele władz samorządowych oraz rodziców, nauczyciele czynni zawodowo i nauczyciele emeryci a także uczniowie.

Tradycyjnie wręczone zostały listy gratulacyjne uczniom, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen powyżej 5,10 oraz wzorowe zachowanie i tym samym otrzymali stypendium ufundowane przez pana Wójta.

Po części oficjalnej rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków, a potem uczniów szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjum. Były scenki ukazujące życie szkolne, piosenki i życzenia. Uroczystość była również okazją do złożenia podziękowań skierowanych w stronę Rady Rodziców, która przez ostatnie lata współpracowała z całą społecznością szkolną.