Dziś w naszej szkole odbył się szkolny bal karnawałowy.

Wszystkim uczestnikom zabawy towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, zachęcała do szalonej zabawy - najpierw młodszych uczniów z przedszkola i klas 1 - 3, a po południu starszych uczniów klas 4 - 8.
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, koty, motyle,
elfy a nawet i banan!...

Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie tańcząc ze Smerfami i uciekając przed Gargamelem! Po tanecznych szaleństwach na parkiecie każdy mógł przekąsić coś słodkiego, o co zadbali rodzice z poszczególnych klas.

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w przygotowanie tego fantastycznego dnia.