Plebiscyt Edukacyjny - najlepszy nauczyciel w powiecie proszowickim

19 stycznia 2024 r. podczas uroczystej gali w szacownych murach Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, został rozstrzygnięty Plebiscyt Edukacyjny 2023 roku. W Plebiscycie zostali nagrodzeni najbardziej charyzmatyczni i kreatywni nauczyciele z Małopolski. Głosowanie mieszkańców z poszczególnych powiatów wyłoniło zdobywców medali nagród na każdym szczeblu edukacji. Miło nam poinformować, że w kategorii Nauczyciel klas 0 – III w powiecie proszowickim zwycięzcą została Pani Helena Michalec - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach. Dodatkowo nasze przedszkole oraz szkoła podstawowa zajęły I miejsce w powiecie proszowickim w kategorii Przedszkole Roku oraz Szkoła Roku.
 Gratulujemy oraz dziękujemy rodzicom za zaufanie.

Nagrody laureatom Plebiscytu wręczał Maciej Kwaśniewski, redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego".
Partnerem honorowym plebiscytu był Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.