Jadą, jadą sanie...

Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu był pełen niezwykłych dźwięków. Stukot kopyt, rżenie i parskanie koni, delikatne brzmienie dzwoneczków i przede wszystkim szczery uśmiech dzieci. A wszystko razem można określić jako nasz dzisiejszy "przedszkolny pogłos radości".

Ci troszeczkę starsi od naszych przedszkolaków na pewno znają te dźwięki ze swojego dzieciństwa. Niejednemu z nas na samo hasło KULIG zapewne robi się "ciepło w sercu". Dlatego, aby wzbogacić wspomnienia, nasze przedszkolaki właśnie dziś uczestniczyły w prawdziwym kuligu współfinansowanym przez Stowarzyszenie NASZE DZIECI - NASZA PRZYSZŁOŚĆ. I mimo, że dzień dobiega końca, wrażenia po nim pozostaną z nami na zawsze i może za parę lat wywołają to wspomniane "ciepło w sercu".