Szkolny Konkurs Śpiewania Kolęd

Uczniowie klas 1-3 wprowadzili nas dziś w świąteczny klimat. Od rana w szkole słychać było kolędy. Po wygraniu eliminacji klasowych, 23 uczniów zaprezentowało przygotowane przez siebie utwory w konkursie szkolnym. Swoim występem dzieci wzbudziły wiele pozytywnych emocji. Podziwialiśmy ich umiejętności wokalne, dziękując każdemu brawami. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce

Zofia Pawełek, Aleksandra Ptak, Dawid Krupa, Szymon Pyzdek, Hanna Golba, Blanka Haruza

Jakub Golba, Ksawery Gondek, Matylda Zimoląg, Julia Marek, Oliwia Ulman
Alexandra Jakubowska, Weronika Gwoździkowska, Wiktoria Fundowicz, Julia Rokita
Wyróżnienia:
Nikola Kałat, Maksymilian Gola, Kacper Kyrcz, Zuzanna Mendalska – Orlińska, Lena Badzioch, Zuzanna Tańculska, Karolina Misiaszek, Natalia Pomykała
Dziękujemy wszystkim wykonawcom za wspaniały występ i życzymy dalszych muzycznych sukcesów.