Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia już od rana w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera. W mikołajkowy poranek Śnieżynki z Samorządu Uczniowskiego witały każdego, kto wchodził do szkoły, serdecznym uśmiechem i częstowały cukierkami, za co bardzo dziękujemy. Na korytarzach było głośno, radośnie, kolorowo.

Na głowach dzieci i dorosłych królowały czerwone czapki mikołajowe, zielone choinki, opaski z rogami reniferów… Wiele dzieci w tym dniu założyło specjalnie na tę okazję sweterki z Mikołajem, reniferami, saniami. I wszyscy oczekiwali na wyjątkowego gościa… na Świętego Mikołaja, który wkrótce przybył wraz ze swoimi pomocnikami – uroczymi Elfami. Wspaniali goście odwiedzili wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Były radosne spotkania, wspólne zdjęcia, prezenty, śpiewanie piosenek, u najmłodszych dzieci także taneczne pląsy, animacje, gry i zabawy. Ten mikołajkowy dzień był cudowny! Dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy sprawili, że był tak wyjątkowy. Bardzo dziękujemy Mikołajowi i Elfom za przemiłe odwiedziny. Serdeczne podziękowania dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Rady Rodziców, Stowarzyszenia „Nasze Dzieci, Nasza Przyszłość”, które ufundowały animacje, gry i zabawy z okazji mikołajek dla oddziałów przedszkolnych i dla uczniów las I - III.

Mikołaju – już tęsknimy. Szkoda, że na kolejne mikołajkowe spotkanie trzeba czekać cały rok.