Andrzejkowo...

30 listopada andrzejkowo  w naszej szkole było już od rana. Zabawa andrzejkowa dla dzieci i uczniów z klas I – III odbyła się przed południem. Starsi uczniowie z klas IV – VIII na andrzejki przybyli po lekcjach.

Każdy długo oczekiwał na to radosne spotkanie, które miało miejsce w specjalnie na tę okazję udekorowanej świetlicy szkolnej mieniącej się kolorowymi światełkami. Wszyscy wspaniale się bawili, tańczyli i wspólnie śpiewali. Podczas zabawy andrzejkowej nie zabrakło „wróżb”. Kolejki do szkolnych „wróżek” były bardzo długie, bo przecież każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w przyszłości. Uczestnicy zabawy andrzejkowej mogli skosztować wspaniałych pyszności przygotowanych przez rodziców. Cieszyły one oczy i podniebienia. Serdecznie za to dziękujemy.

Uczniowie zadowoleni, rozśpiewani, roztańczeni czekają na kolejne andrzejki, które już… za rok.