"Strofy o Ojczyźnie" - konkurs recytatorski

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły włączyli się w obchody Święta Niepodległości poprzez udział w konkursie recytatorskim ,,Strofy o Ojczyźnie”. 17 uczniów klas I – III pięknie zaprezentowało swoje recytatorskie umiejętności. Każdy uczestnik konkursu zasługuje na szczególne uznanie za odwagę w wystąpieniu publicznym i zaangażowanie w przygotowane utwory. Prezentowane przez dzieci wiersze o tematyce patriotycznej charakteryzowały się zrozumieniem treści i wyrazistą interpretacją.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, ich rodzicom i nauczycielom za wspieranie młodych talentów recytatorskich.

I miejsce: Julia Rokita, Zuzanna Tańculska

II miejsce: Dawid Krupa, Emilia Jarosz

III miejsce: Jakub Banach, Paweł Szczech

Wyróżnienie: Matylda Zimoląg, Lena Dębińska

Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie: Karolina Misiaszek, Izabela Gradzi, Szymon Miara, Miłosz Gwóźdź, Lena Badzioch, Weronika Gwoździkowska, Aleksandra Ptak, Alan Kałat, Franciszek Wadowiec.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.