Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2023 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wiceburmistrz Miasta i miny Koszyce - pani Olga Kabat, Inspektor Oświaty Pani Monika Molenda, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Koszyce pan Stefan Czarnecki, nauczyciele, rodzice i uczniowie Centrum Oświatowego w Koszycach.

Program artystyczny przygotowany przez uczniów był opowieścią o historii naszego państwa. W programie posłużono się obrazem filmowym - animacją , która przeprowadziła nas przez losy Polski od pradziejów do współczesności. Zatrzymując się na kolejnych ważnych wydarzeniach historycznych, uczniowie prezentowali wiersze, pieśni i układy choreograficzne do współczesnej muzyki o charakterze patriotycznym.