"Razem z nami składaj origami"

Origami to niezwykła sztuka składania papieru pochodząca z Chin. Historia tej sztuki jest bardzo zawiła, jednak nie przeszkodziło to w spopularyzowaniu jej na całym świecie. W dzisiejszych czasach metod składania origami jest mnóstwo. Pozwalają one uzyskać wielu kształtów, konstrukcji a nawet zabawek. Zafascynowani tą pradawną sztuką postanowiliśmy przystąpić do działania i wspólnie uczcić ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI.

Składanie papieru okazało się fascynującym wyzwaniem, dlatego przedszkolaki wraz z wychowawcami pragną zaprosić wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Wystarczy tylko kwadratowy arkusz papieru i odrobina wyobraźni. Zamień kartkę papieru w niezwykły model, zrób mu zdjęcie i pochwal się nim w komentarzu. Będzie nam niezwykle miło, że wspólnie świętowaliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI.