Przedszkolaki na przedstawieniu "Piękna i Bestia"

16 października przedszkolaki z grup: Sówki, Słoneczka, Motylki i Liski gościły w  Kazimierskim Ośrodku Kultury. Podczas tej wizyty nasi podopieczni obejrzeli piękne przedstawienie teatralne, z którego można wysunąć cenne wnioski. Bella i książę zamieniony w Bestię to główni bohaterowie baśni. Dziewczyna po wspólnie spędzonym czasie z Bestią zauważa niezwykłe piękno kryjące się w jego wnętrzu. Dobroć i przyjaźń pokonały czary i jak to zazwyczaj w bajkach bywa wszystko dobrze się skończyło a opisywani bohaterowie żyli długo i szczęśliwie. Piękna fabuła, wspaniałe stroje, śpiew, taniec, baśniowa sceneria i czynny udział w przedstawieniu spowodowały, że przez chwilę staliśmy się nie tylko widzami ale również bohaterami tej opowieści.