Dzień Nauczyciela w naszej szkole

12 października 2023 roku w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście, którzy wraz ze społecznością uczniowską uczestniczyli w uroczystej akademii przygotowanej z tej okazji. Pani Dyrektor Aneta Dziedzic – Zemełka złożyła życzenia nauczycielom, nauczycielom przebywającym na emeryturze, pracownikom Centrum Oświatowego oraz podziękowała wszystkim tym, którzy ze szkołą współpracują i wspierają naszą placówkę.

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożył również Burmistrz Miasta i Gminy Koszyce – Pan Stanisław Rybak, który podczas uroczystości wręczył także nagrodę Pani Dyrektor Centrum Oświatowego.

Następnie młodzi aktorzy z klas IV - VIII wystąpili w programie artystycznym, w którym złożyli życzenia i podziękowania nauczycielom. W programie zaprezentowali recytacje wierszy oraz miłe dla ucha piosenki, pojawił się też akcent taneczny. Występy ubarwił szkolny kaberecik. Szczególnemu i uroczystemu spotkaniu towarzyszyła niezwykle radosna atmosfera.

Na zakończenie przedstawiciele Rady Rodziców rozwiązali zagadkę „POZNAJ NAUCZYCIELA SWEGO PO ZDJĘCIU JEGO”. Okazało się, że zadanie dla uczniów i samych nauczycieli nie było proste, ale sprawiło wszystkim dużo radości.

To bardzo miłe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.