Fotorelacja z dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka

Oczywiście, że dziewczęta w Dniu Chłopaka pamiętały o swoich kolegach i w każdej klasie przygotowały dla nich upominki. Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę, na którą bardzo licznie przybyli uczniowie z klas 4 – 8.

Wszyscy wspaniale się bawili, tańczyli, chętnie uczestniczyli w konkursach i zabawach przygotowanych przez Samorząd Szkolny. Było dużo śmiechu i radości. Podniebienia cieszyły smakowitości przygotowane przez młodzież i rodziców – owoce, ciasta, gofry, drożdżówki. Bardzo serdecznie za to dziękujemy. Nie zabrakło także słodkiej niespodzianki od Samorządu Szkolnego.

Podczas dyskoteki miało miejsce szczególne wydarzenie – wybór DOBREGO KOLEGI. Oczywiście, głosowały tylko dziewczęta. Tytuł DOBREGO KOLEGI otrzymał WIKTOR KONDERAK z klasy szóstej. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy.

Ten wyjątkowy Dzień Chłopaka miło i bezpiecznie spędzony pod opieką nauczycieli na długo pozostanie w pamięci. Szkoda, że następny dopiero za rok…