Klasowy Konkurs Recytatorski „Konstytucja 3 Maja wierszem pisana”.

Rok 2021 został ustanowiony przez Sejm RP Rokiem Konstytucji 3 Maja. Właśnie w tym roku 3 maja obchodziliśmy 230 rocznicę uchwalenia tego ważnego dla naszego państwa dokumentu. Uczniowie klasy drugiej chcąc uczcić to podniosłe wydarzenie przystąpili do Klasowego Konkursu Recytatorskiego „ Konstytucja 3 Maja wierszem pisana”. Ze względu na pandemię miał on wyłącznie charakter klasowy. Przestąpiła do niego nieliczna grupka drugoklasistów, ale wiersze jakie sami sobie wybrali i zaprezentowali w piątek 15 maja świadczą o dużym ich zaangażowaniu i poważnym potraktowaniem tematu.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Aleksandra Kowalska

II miejsce – Amelia Oziębło

III miejsce – Filip Tańculski

Gratuluję uczestnikom i dziękuję im za duże zaangażowanie. Dziękuję też Rodzicom za pomoc dzieciom w wyszukaniu stosownego utworu i przygotowanie do konkursu. Mam nadzieję, że to nie ostatni konkurs w naszej klasie.

Wychowawca kl 2