Trasa nr 1
MIEJSCOWOŚC |
GODZ. |
SIEDLISKA SKLEP PRZEMYKÓW PRZEMYKÓW SKLEP PRZEMYKÓW TARTAK PIOTROWICE FILIPOWICE RACHWAŁOWICE ŁAPSZÓW KSIĄŻNICE WIELKIE SZKOŁA KOSZYCE SZKOŁA |
7:00 7:04 7:06 7:08 7:12 7:20 7:23 7:30 7:35 7:43 |
Prosimy w poniedziałek o wyrozumiałość, gdyż czas przyjazdu autobusu na przystanki może się nieznacznie różnić.
Trasa nr 2
Miejscowość |
Godz. |
Biskupice Modrzany Zagaje Jaksice Książnice wielkie szkoła Koszyce szkoła |
7:10 7:15 7:17 7:25 7:30 7:40 |
Prosimy w poniedziałek o wyrozumiałość, gdyż czas przyjazdu autobusu na przystanki może się nieznacznie różnić.