Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożna

11 grudnia 2018r w Kazimierzy Wielkiej rozegrany został Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka dla chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych. W turnieju tym na specjalne zaproszenie uczestniczyła również reprezentacja Szkoły Podstawowej w Koszycach.

Nasi piłkarze rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z Dobiesławic, Kamieńczyc, Kazimierzy Wielkiej nr 1, Kazimierzy Wielkiej nr 3. Poziom Turnieju był bardzo wysoki , a niektóre mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Koszyce w pierwszym meczu po bardzo wyrównanym  spotkaniu przegrali  z Kazimierzą Wielką nr1 0:1. Następny mecz z Kamieńczycami  zakończył się remisem  0:0,  pomimo wielu dogodnych sytuacji stworzonych przez obie drużyny. W następnym meczu ulegliśmy po rykoszetach piłki z Kazimierzą Wielką nr 3  0:2.W ostatnim meczu pokonaliśmy Dobiesławice 2:0. Ostatecznie zajęliśmy w Turnieju IV miejsce. Drużynę z Koszyc stanowili uczniowie: Rusiecki Igor,  Gustak Dominik, Dawid Noga, Dawid Gawron, Patryk Marzec, Bartek Zając, Bartek Wileczek, Jakub Książek, Paweł Rasała. Naszym piłkarzom gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

1. I miejsce - Kazimierza Wielka nr 1